6 měsíců
WEBHOSTINGU
ZDARMA
Přestěhujte prezentaci pod naši střechu a my vám naservirujeme 6 měsícu webhostingu zdarma.
TVORBA WWW | základní informace

Tvorba webové prezentace

Vytváříme internetové prezentace, které jsou zaměřeny na získávání nových klientů pro Vaši firmu, jsou přehledné, dobře dohledatelné a účinně prezentují Vaši činnost nebo produkty.

Co všechno pro Vás uděláme?

Protože jsme si vědomi, že ne vždy musí mít náš zákazník dostatek prostoru například pro tvorbu webu nebo jiné formy propagace vlastní firmy, připravili jsme pro Vás komplexní baliček služeb, který minimalizuje požadavky na Váš čas vynaložený na vývoj stránek.

Grafický návrh

grafického návrhu je závislé na Vaší činnosti, logu firmy a případně dalších požadavcích, které nám sdělíte. Nemusíte mít obavy ani v případě, že nemáte jasno o tom, jak bude web vypadat, navrhneme Vám řešení, které bude pro Váš obor nejvíce vyhovující.

Zpracování textů

Standardně pro Vás v ceně zpracujeme texty v rozsahu 3600 znaků. Obsah je zpracovaný s dostatečným počtem klíčových slov, na která chceme, aby byl web v budoucnosti viditelný ve vyhledávačích jako je Seznam.cz nebo Google.cz. Standardem jsou texty v Českém jazyce.

Programátorské práce a systém

K programátorským pracím je především důležité říct, že samotná realizace po dodání ostatních materiálů jako jsou fotky a další trvá přibližně 10 pracovních dnů. Za tuto dobu vytvoříme kompletní web a zakomponujeme veškerý obsah. Do této činnosti se nepočítá plnění katalogu produkty, vytváření kategorií, plnění novinek a referencí (viz. Katalog produktů).

SEO

V okamžiku kdy je prezentace dokončena a nasazena na vlastní doménu provedeme nastavení titulku, klíčových slov, a popisu. Do této části tvorby nového webu můžeme zahrnout také texty zpracované s ohledem na optimalizaci webu.

Co všechno bude Váš nový web umět v základu?

Pro tvorbu internetových prezentací využíváme vlastní systém, který Vám umožní administraci záložek, přidávání novinek, referencí (foto i texty). Dále je možné tento systém rozšířit o další funkce jako je katalog, nebo jazyková mutace.

Administrace záložek

Díky administraci záložek můžete upravovat obsah stránek jako je úvodní strana, služby nebo další obecné stránky na webu. Zároveň je administrace záložek rozšířena o nastavení SEO pro jednotlivé stránky (Titulek, popis, klíčová slova, hlavní nadpis stránky).

Novinky

Modul novinky slouží pro vytváření článků, které jsou přehledně seřazeny v záložce novinky podle data přidání. Můžete zde vytvářet články týkající se nejnovějších informací z Vašeho oboru, zahájení nových projektů nebo informovat o jiných významných událostech ve Vaší firmě.

Reference

Reference Vám dovolí zakládat jednotlivé projekty vkládat k nim fotografie a texty s možností editace. Zároveň je možné rozšíření na variantu s náhledem na detail, případně možnost volit kategorie referencí (např. rekonstrukce, výstavba nových domů atd.).

Administrace webu je vytvořena tak, aby byla pro všechny uživatele co nejsrozumitelnější. Díky jednoduchosti tak můžete využívat jednotlivé moduly prakticky bez omezení. Například do referencí není podmínkou vkládání pouze fotografií, ale můžete vkládat například pouze názvy referencí bez obrázků nebo naopak. Díky tomu mají jednotlivé moduly velké množství využití.

Příplatkové funkce

Katalog

Umožňuje vytvářet kategorie a produkty v neomezeném množství. Nastavovat u nich SEO podobně jako tomu je u administrace záložek, vkládat obrázky, případně ceny a další informace. Katalog pak může být zobrazený například jako vedlejší menu prezentace. Opět platí, že tuto funkci lze využívat na velké množství záměrů. Pokud jste firma, která má například širokou nabídku služeb nebo konkrétních výrobků je katalog tím správným doplňkem pro Váš web.

Jazyková mutace

Standardní jazyková mutace je určena pro tři základní jazyky. V ceně mutace nejsou zahrnuty překlady obsahu.


Domény Webhosting Tvorba www